הפורמולות שלנו

המוצרים שלנו נרקחים בשיטות עדינות אשר משמרות את כל הערכים והיתרונות הנפלאים של הצמח, ומורכבים משילוב מדויק של צמחים, כך יתרונותיו של כל צמח נשמרים בריכוז הגבוה ביותר.

הסינרגיה של כל הצמחים יחד מוציאה את המיטב מכל צמח ומממשת את יכולותיו ברמה הגבוה ביותר שניתן להפיק.

 

לפורמולות הייחודיות, אותן פיתחנו בעצמנו, אנחנו מכניסים את הריכוז הגבוה ביותר האפשרי של שמנים וצמחים פעילים כי אנחנו מאמינים שיותר - משפיע!

איכות המוצרים

אנחנו רוכשים את חומרי הגלם בכל רחבי העולם, אצל ספקים ומגדלים, רק לאחר שווידאנו כי הם עומדים בסטנדרט שלנו לגבי איכות, טריות, סחר הוגן, קיימות ואקולוגיה.

הכל נרקח על ידינו בעבודת יד קפדנית ואוהבת ותמיד מכינים כמויות קטנות כך שאת יכולה להיות בטוחה כי הבקבוק שאת מחזיקה עכשיו ביד הוא הכי טרי שיכול להיות.​

איכות המוצרים נשמרת לכל אורך הדרך- המוצרים אינם מנוסים על בע"ח, שיטת יצור השמנים שלנו אינה גורמת לנזק סביבתי (כמו שמן דקל) והאריזות שלנו תמיד ניתנות למיחזור.

 

אנו מאמינים כי יש לנו אחריות אישית למזער את הנזק ולשמור על סביבה נקייה מרעלים.

אנחנו מאמינים שניתן לייצר מוצרי טיפוח וקוסמטיקה אשר מעניקים תוצאות מעולות, מבלי להשתמש בכימיקלים ובחומרים שעלולים להזיק לבריאות העור, באופן טבעי ואפקטיבי. ללא פשרות.

כל המוצרים שלנו עשויים מחומרים ממוחזרים או מתמחזרים ואת רובם אנו מקפידים לארוז באריזות זכוכית 

לזכוכית יש שני יתרונות עצומים על פני הפלסטיק. אין חשש מדליפה של חומרים רעילים מהפלסטיק לקרם ובנוסף היא ידידותית לסביבה. היא עשויה מחומרים טבעיים ומתכלה מבלי להשאיר נזק סביבתי

נשמח לקבל ממך תמונות עם רעיונות יצירתיים לשימוש חוזר אשר עשית עם הבקבוקים והצנצנות שלנו

תוצאות נראות לעין

כל חיי הוקסמתי מהמנגנונים הנפלאים והעוצמתיים של צמחים בכלל ושל צמחי מרפא בפרט. יכולתם האדירה להשפיע ולרפא את גופנו כתוצאה מאלפי שנים של אבולוציה משותפת מקסימה אותי עד היום.

כשביתי מאיה נולדה התחלתי במסע חיפוש אחר חומרים עדינים ואפקטיבים אשר יטפחו ויגנו על גופה הרך.

כשגדלה מעט והחלה למרוח על עצמה כמויות נדיבות מקרם הגוף בו השתמשתי בזמנו, התחלתי לחפש מוצרים טבעיים בהם היא תוכל להשתמש מבלי שאצטרך להגביל אותה מחשש לנזק כלשהו.

רציתי להכין מוצרי טיפוח טבעיים לחלוטין אשר יביאו לעור שלי ושלה את כל הטוב שידעתי שצמחים יכולים לעשות, שיהיו 100% טבעיים וגם שירגישו נעימים ויוקרתיים כמו המוצרים הסינטטים.

כאשר לא הצלחתי למצוא מוצרים אשר עומדים בסטנדרט שלי - שיהיו טבעיים באמת, אפקטיביים וגם נעימים לשימוש -

הקמתי את מאיה טיפוח טבעי. עבורי ועבור נשים כמוני, אשר לא מוכנות להתפשר על הבריאות שלהן אך גם לא על הטיפוח והיופי של עורן.

אז מי אני?

 

שמי ענבל, נשואה לאיש יקר ואהוב בשם שניר וביחד אנו הורים לשתי בנות מופלאות ובן אחד קסום שבכל יום מזכירים לנו את הדברים החשובים באמת.

אנו גרים בישוב נירית שליד יער חורשים, עובדים מהבית ומקיימים אורח חיים טבעי וטבעוני ככל האפשר.

© 2018 מאיה טיפוח טבעי

|

עיצוב ופיתוח אתר: webina